Pät dôvodov pre šikovný web

Potrebujete šikovný web? Vytvoríme vám ho.
Webstránky malých firiem sú často neprehľadné alebo zastaralé. Ak máte napríklad firemnú facebookovú stránku, určite ste si všimli, že je na nej veľa balastu a nepodstatných informácii. Alebo ak nie je vaša súčasná webstránka responzívna (obsah sa neprispôsobí mobilnej obrazovke), zle čitateľný text webu vám zákazníkov skôr odláka. Ak potrebujete jednoduchý, šikovný web rýchlo a lacno, vytvoríme vám ho.

Mám predbežný záujem >>
Objednať Šikovný web >>

Dobrá vizitka vašej firmy
Mať modernú, jednoduchú webstránku s prehľadným a podstatným obsahom znamená pre vašu firmu veľké plus. Navyše ak si obsah vášho webu ľahko aktualizujete sami; bude mobile friendly (responzívny) a na vašej vlastnej adrese (doméne), šikovná stránka bude dobrou vizitkou vašej firmy.

Smart riešenie sa volá Šikovný web
Čo je Šikovný web? Webstránka s jednoduchou prezentáciou, ktorá obsahuje len to podstatné: popis vašej ponuky, otváracie hodiny, kontakty, mapu, fotografie, formulár pre spätnú väzbu. Šikovný web bude mať adresu ktorú si sami zvolíte a bude dobre čitateľný nielen na počítačoch, ale i na mobiloch a tabletoch. Prehľadnosť zaručuje, že na Šikovnom webe každý nájde dôležité veci rýchlo a cez kontaktný formulár umožňuje spätnú väzbu či zaslanie objednávky.

Doménu ani hosting nemusíte vybavovať
Šikovný web môžete mať už za desať dní za cenu od 188€. Občasné zmeny obsahu na Šikovnom webe si urobíte sami aj cez mobil, technická údržba stránky nie je potrebná. K vytvoreniu webstránky máte v cene doménu na jeden rok a kvalitný hosting na tri mesiace; nič teda nemusíte sami vybavovať. Ďalšie poplatky (cca 55€ ročne) budete na základe faktúr uhrádzať hostingovej firme, ktorá sa bude starať aby stránka na vašej doméne (adrese) bola stále dostupná a zabezpečená.

Máte otázky? >>

Ponúkame odpovede >>

Zhrňme si podstatu: Toto je päť dôvodov pre Šikovný web
  • Jednoduchá webstránka s vašou vlastnou adresou a len s tým čo naozaj potrebujete
  • Obsah stránky sa prispôsobí obrazovke počítača, tabletu i mobilu
  • Webstránku vám vyrobíme za krátky čas – spravidla za desať dní
  • Občasné zmeny obsahu si urobíte sami aj cez mobil; údržba stránky nie je potrebná
  • To všetko len za cenu od 188€; ďalej ročne len cca 55€ za hosting a doménu
Šikovný web: Lepšiu ponuku na tvorbu webstránky sotva nájdete.
Ste rozhodnutí? >>
Objednať Šikovný web >>

Z nášho blogu

  • Prečo robiť preferované dohody s cenovou granularitou
    Prečo robiť preferované dohody s cenovou granularitou

Zdieľať