Pät dôvodov pre šikovný web

Potrebujete šikovný web? Vytvoríme vám ho.
Webstránky malých firiem sú často neprehľadné alebo zastaralé. Ak máte napríklad firemnú facebookovú stránku, určite ste si všimli, že je na nej veľa balastu a nepodstatných informácii. Alebo ak nie je vaša súčasná webstránka responzívna (obsah sa neprispôsobí mobilnej obrazovke), zle čitateľný text webu vám zákazníkov skôr odláka. Ak potrebujete jednoduchý, šikovný web rýchlo a lacno, vytvoríme vám ho.

Mám predbežný záujem >>
Objednať Šikovný web >>

Dobrá vizitka vašej firmy
Mať modernú, jednoduchú webstránku s prehľadným a podstatným obsahom znamená pre vašu firmu veľké plus. Navyše ak si obsah vášho webu ľahko aktualizujete sami; bude mobile friendly (responzívny) a na vašej vlastnej adrese (doméne), šikovná stránka bude dobrou vizitkou vašej firmy.

Smart riešenie sa volá Šikovný web
Čo je Šikovný web? Webstránka s jednoduchou prezentáciou, ktorá obsahuje len to podstatné: popis vašej ponuky, otváracie hodiny, kontakty, mapu, fotografie, formulár pre spätnú väzbu. Šikovný web bude mať adresu ktorú si sami zvolíte a bude dobre čitateľný nielen na počítačoch, ale i na mobiloch a tabletoch. Prehľadnosť zaručuje, že na Šikovnom webe každý nájde dôležité veci rýchlo a cez kontaktný formulár umožňuje spätnú väzbu či zaslanie objednávky.

Doménu ani hosting nemusíte vybavovať
Šikovný web môžete mať už za desať dní. Občasné zmeny obsahu na Šikovnom webe si urobíte sami aj cez mobil, technická údržba stránky nie je potrebná. K vytvoreniu webstránky máte v cene doménu na jeden rok a kvalitný hosting na tri mesiace; nič teda nemusíte sami vybavovať. Ďalšie poplatky (cca 55€ ročne) budete na základe faktúr uhrádzať hostingovej firme, ktorá sa bude starať aby stránka na vašej doméne (adrese) bola stále dostupná a zabezpečená.

Máte otázky? >>

Ponúkame odpovede >>

Zhrňme si podstatu: Toto je päť dôvodov pre Šikovný web
  • Jednoduchá webstránka s vašou vlastnou adresou a len s tým čo naozaj potrebujete
  • Obsah stránky sa prispôsobí obrazovke počítača, tabletu i mobilu
  • Webstránku vám vyrobíme za krátky čas – spravidla za desať dní
  • Občasné zmeny obsahu si urobíte sami aj cez mobil; údržba stránky nie je potrebná
  • To všetko len za cenu od 499€; ďalej ročne len cca 55€ za hosting a doménu
Šikovný web: Lepšiu ponuku na tvorbu webstránky sotva nájdete.
Ste rozhodnutí? >>
Objednať Šikovný web >>

Kontaktujte nás

Pre objednanie zhotovenia Šikovného webu alebo poradenstva vyplňte a odošlite, prosím, nasledujúci formulár. Jeho odoslaním akceptujete Zásady nakladania s osobnými údajmi uvedené pod formulárom.

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

_

Vyplnením kontaktného formulára alebo objednávky odberu nových článkov poskytujete stránke sikovnyweb.sk svoje osobné údaje (meno, priezvisko, emailová adresa, ďalej len “vaše osobné údaje”) pre účely služieb zákazníkom, nie však na marketingové účely. Môžete požiadať o vymazanie vašich osobných údajov ktoré ste nám zaslali vyplnením tohto formulára v minulosti. Vaše osobné údaje neposkytujeme tretím stranám a uchovávame len po dobu nevyhnutnú na odpoveď na vašu požiadavku zaslanú v našom kontaktnom formulári, najviac však po dobu 30 dní; v prípade odberu článkov z blogu Šikovný web počas abonovania odberu (do jeho zrušenia samotným užívateľom; zrušenie odberu je možné v každej notifikácii - odbere nového článku na email užívateľa zadaný užívateľom do formulára pri objednávke odberu nových článkov).


_
Už ste čítali?

  • Programatik? Nič nie je nemožné
    Programatik? Nič nie je nemožné

Nové články e-mailom

Loading