Tvorba webov

Potrebujete jednoduchú webstránku, ktorá je čitateľná aj na mobiloch? Vytvoríme vám Šikovný web len za 188€ a doménu s hostingom vybavíme za vás!

Nie každý potrebuje eshop či zložitú, obsahom presýtenú webovú stránku, ktorá vyžaduje stálu údržbu a dohľad. Dobrá stránka musí byť jednoduchá, prehľadná a dobre čitateľná aj na mobiloch.

Šikovný web je lacný, jednoduchý, prehľadný a prispôsobený obrazovke počítača, tabletu i mobilu.

Šikovný web za 188€ vám vyhotovíme kompletne a v krátkom čase. Príležitostnú zmenu vašich informácií na stránke si dokážete urobiť sami.

Vaši zákazníci na Šikovnom webe rýchlo nájdu to, čo ich najčastejšie zaujíma: Aká je vaša ponuka, kedy máte otvorené a kde je vaše sídlo. Môžu si prelistovať aj vašu galériu obrázkov. Žiadne ďalšie zbytočnosti.


Chcem viac informácií >

A ako bude Šikovný web vyzerať? Z hľadiska rozsahu a jeho rozloženia približne tak, ako stránka, ktorú práve čítate. A samozrejme bude dobre čitateľná aj na mobiloch a tabletoch.Najčastejšie otázky

Za vytvorenie Šikovného webu nám zaplatíte jednorazovo 188€. V cene 188€ máte aj registračný poplatok za doménu na jeden rok a kvalitný hosting na tri mesiace. Ďalšie poplatky (cca 55€ ročne) budete uhrádzať hostingovej firme, ktorá sa bude starať aby stránka na vašej adrese bola stále dostupná a zabezpečená.

Šikovný web za 188€ obsahuje najviac štyri podstránky.

Pre malé firmy a živnostníkov bez ohraničenia predmetu podnikania (od notárstiev, cez pekárne, kvetinárstva, stolárstva, servisy až po malé kaviarne či reštaurácie).

Ak nemáte vlastnú doménu, navrhneme a vytvoríme vám vhodnú adresu vášho Šikovného webu (doménu). To spolu s hostingom vybavíme za vás.

Potrebujeme aby ste nám zaslali krátky popis vašej ponuky, vaše kontaktné údaje vrátane IČO a DIČ a fotografie.

Nie. Šikovný web nepotrebuje platenú údržbu, nebudete teda mať žiadne servisné výdavky.

Nič zložité – zmenu údajov či textov si vybavíte sami aj z mobilu cez bezplatnú aplikáciu, ktorá je zadarmo. Dokážete si aj sami vymeniť alebo pridať fotografie.

Šikovný web vám vyrobíme do 10-tich dní od dodania vašich podkladov.

Áno, Šikovný web bude registrovaný vyhľadávačom Google.

Napíšte nám na náš kontaktný formulár, a my sa vám ozveme.


Šikovný web je stránka s tým čo naozaj potrebujete.
A bez starostí: Doménu a hosting vybavíme za vás.

Objednať Šikovný web >>


Neprehliadnite: Z nášho blogu

  • Majitelia webstránok priamym programatickým predajom ušetria až 57% času
    O strojoch a našom čase

Zdieľať