Tvorba webov

Potrebujete jednoduchú webstránku, ktorá je čitateľná aj na mobiloch? Vytvoríme vám Šikovný web už za 499€ a doménu s hostingom vybavíme za vás!

Nie každý potrebuje eshop či zložitú, obsahom presýtenú webovú stránku, ktorá vyžaduje stálu údržbu a dohľad. Dobrá stránka musí byť jednoduchá, prehľadná a dobre čitateľná aj na mobiloch.

Šikovný web je lacný, jednoduchý, prehľadný a prispôsobený obrazovke počítača, tabletu i mobilu.

Šikovný web už za 499€ vám vyhotovíme kompletne a v krátkom čase. Príležitostnú zmenu vašich informácií na stránke si dokážete urobiť sami.

Vaši zákazníci na Šikovnom webe rýchlo nájdu to, čo ich najčastejšie zaujíma: Aká je vaša ponuka, kedy máte otvorené a kde je vaše sídlo. Môžu si prelistovať aj vašu galériu obrázkov. Žiadne ďalšie zbytočnosti.


Chcem viac informácií >

A ako bude Šikovný web vyzerať? Z hľadiska rozsahu a jeho rozloženia približne tak, ako stránka, ktorú práve čítate. A samozrejme bude dobre čitateľná aj na mobiloch a tabletoch.


Najčastejšie otázky

Za vytvorenie Šikovného webu nám zaplatíte jednorazovo, cena je od 499€. V cene  máte aj registračný poplatok za doménu na jeden rok a kvalitný hosting na tri mesiace. Ďalšie poplatky (cca 55€ ročne) budete uhrádzať hostingovej firme, ktorá sa bude starať aby stránka na vašej adrese bola stále dostupná a zabezpečená.

Šikovný web obsahuje najviac štyri podstránky.

Pre malé firmy a živnostníkov bez ohraničenia predmetu podnikania (od notárstiev, cez pekárne, kvetinárstva, stolárstva, servisy až po malé kaviarne či reštaurácie).

Ak nemáte vlastnú doménu, navrhneme a vytvoríme vám vhodnú adresu vášho Šikovného webu (doménu). To spolu s hostingom vybavíme za vás.

Potrebujeme aby ste nám zaslali krátky popis vašej ponuky, vaše kontaktné údaje vrátane IČO a DIČ a fotografie.

Nie. Šikovný web nepotrebuje platenú údržbu, nebudete teda mať žiadne servisné výdavky.

Nič zložité – zmenu údajov či textov si vybavíte sami aj z mobilu cez bezplatnú aplikáciu, ktorá je zadarmo. Dokážete si aj sami vymeniť alebo pridať fotografie.

Šikovný web vám vyrobíme už za 10 dní od dodania vašich podkladov.

Áno, Šikovný web bude registrovaný vyhľadávačom Google.

Napíšte nám na náš kontaktný formulár, a my sa vám ozveme.


Šikovný web je stránka s tým čo naozaj potrebujete.
A bez starostí: Doménu a hosting vybavíme za vás.

Objednať Šikovný web >>


Neprehliadnite: Z nášho blogu

  • Programatik? Nič nie je nemožné
    Programatik? Nič nie je nemožné

Nové články e-mailom

Loading