O nás

 
Vážení priatelia,

blog Reklama.sme.sk ponúka novinky o inzercii na serveri Sme.sk i aktuality tvorcov jeho obsahu, ktoré by mohli byť užitočné pre zadávateľov reklamy. Dozviete sa viac o možnostiach reklamy na Sme.sk, získate informácie o ponuke aktuálnych reklamných formátov a zorientujete sa v mori pojmov na tému reklama na internete. Pozrite si naše posledné príspevky a podeľte sa s nimi so svojimi priateľmi, alebo nám pošlite vaše námety, podnety či pripomienky k článkom.

Editor a autor blogu Vladimír Martinka

footer_photo_2

logosmesk je najnavštevovanejší spravodajský web na Slovensku. Svojim dvom miliónom užívateľom poskytuje profesionálne spracované online spravodajstvo a bohatú škálu sekcií i užitočných služieb. Má najnavštevovanejšiu titulku medzi portálovými hlavnými stránkami na slovenskom internete, drží si postavenie lídra na trhu v spravodajstve a významné postavenie v kategóriách automagazíny, ekonomické weby a blogy. Inzerentom ponúka desiatky štandardných i neštandardných formátových možností realizácie reklamných kampaní.
Viac o inzertných produktoch nájdete na inzercia.sme.sk.Kto číta server Reklama.sme.sk

Typickým čitateľom servera Reklama.sme.sk sú muži (82%) vo veku 20-49 rokov (44%), žijúci v mestách s počtom obyvateľov nad 20 000 (60%), s vysokoškolským vzdelaním (75%) a socioekonomickým statusom „A-najvyšší“ (73%). Zdroj: AIM monitor-IAB Slovakia-Mediaresearch & Gemius, jún 2015.

 


Reklama

 Značky [tagcloud number=”49″ orderby=”count” order=”RAND” separator=” | “]


 

Zdieľať